Segregatory do biur

segregatory biurowe

W każdym biurze jest ogromna ilość dokumentów, które powinny być uporządkowane w razie nagłej potrzeby ich użycia. Ciężko szukać danego arkusza wśród setek kartek, dlatego z pomocą przychodzą segregatory biurowe.

Można je zaopatrzyć w specjalne zakładki, które pomogą w uporządkowaniu dokumentów. Możliwe jest ułożenie ich na przykład alfabetycznie, co znacznie usprawni szukanie danej kartki. Segregatory posiadają różne rozmiary, formaty czy też grubości okładek. Najpopularniejszy jest format A4, jednakże czasem kupowane są także A5 lub A3. Konieczne jest dodatkowo dokupienie koszulek. Okazują się one zbawienne, w momencie potrzeby kompresji kilku kartek bez użycia zszywacza, który mógłby je uszkodzić. Segregatorów można mieć kilka, podpisując je odpowiednio, przez co dokumentacja zostanie ułożona także chronologicznie. Taka organizacja dokumentów z pewnością okaże się przydatna.

Gdzie kupić odpowiedni segregator?

W segregatory biurowe można się zaopatrzyć zarówno w papierniczych sklepach stacjonarnych Biurfan, w dużych marketach, jak i hurtowniach. Często kupowane są także w internecie. Segregatory są z reguły podobnej jakości, gdyż nie jest to towar trudny do wykonania.

Cena

Cena jest zmienna w zależności od od rozmiaru segregatora, grubości jego okładki czy też grafiki. Najtańsze są czyste zwyczajne segregatory. Warto przed zakupem sprawdzić czy towar się odpowiednio otwiera i zamyka, gdyż od tego zależy jego jakość.