Co może zaoferować wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego?

Dzięki rosnącej specjalizacji różnorodnych usługodawców działających w branży gastronomicznej realny koszt zorganizowania dużego wydarzenia jest znacznie niższy, aniżeli dekadę temu. Nawet jeżeli planujemy zorganizować duże wesele lub event firmowy we własnym zakresie nie musimy kupować większości wyposażenia.

Wypożyczalnie sprzętu

Najważniejszą rzeczą, jaką musi zrobić organizator imprezy to odnalezienie lokalu o odpowiedniej lokalizacji i wystarczająco wysokim standardzie. Nie musimy martwić się o takie rzeczy jak oferowane przez lokal dekoracje, wyposażenie czy też posiadany sprzęt gastronomiczny.

Jeżeli lokal nie posiada wystarczającej ilości sprzętu bufetowego, szkła, porcelany i sztućców nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z oferty, którą zaoferować może wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego w Krakowie http://horecaservice.pl/. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy nabyć całe niezbędne wyposażenie bez konieczności dokonania jakiegokolwiek zakupu.

Impreza niskim kosztem

Koszt wypożyczenia porcelany, szkła i sztućców waha się w zależności od firmy, z której usług chcemy skorzystać oraz od jakości oferowanego wyposażenia. Zwykle jednak cena waha się w granicach 20-30 gorszy za jedną sztukę wyposażenia.

Sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku droższego sprzętu bufetowego oraz ciężkich mebli. Jeżeli zdecydowalibyśmy się na wypożyczenie nieco większego lub droższego sprzętu powinniśmy przygotować się na wydatek od kilkunastu do kilkuset złotych.